Sprchové zástěny a boxy

Sanitární příčky pro sprchové zástěny slouží k jednoduchému oddělení sprch ve veřejných prostorách jako jsou školy, bazény, šatny výrobních hal a jiné. Materiál 100% odolný vůči vodě. Oddělení více sprch od sebe zajišťuje soukromí a menší dostřik vody do prostoru. Lehké montované příčky nahrazují vyzdívané přepážky, což výrazně snižuje náklady na rekonstrukce. Systém montáže příček je bez mokrého procesu, je proto možné montáž provést kdykoli v průběhu stavby nebo rekonstrukce. Příčky nabízíme pouze ve variantě PUR, z důvodů odolnosti vůči vodě.

Mezi výhody sanitárních příček patří:

 • rychlá a čistá montáž
 • výrazná úspora prostoru
 • velmi snadná údržba a zachování hygienické čistoty

 

Celková výška: 2 000 mm
Mezera: 150 mm
Průchozí výška: 1 976 mm
Jiné zvláštní rozměry, nebo zařízení bez mezery dle dohody.

PUR

Tloušťka 28 mm, deska z tvrzené pěnové hmoty, povrchově upravená reliefovaným laminátem , odolná proti obroušení, úderu a poškrábání. 100 % odolnosti proti vodě.

Standardní barvy: bílá, světle šedá, béžová
Zvláštní barvy: dle dohody

Jádro PURENIT 400 dělá tuto desku odolnou proti mechanickému zatížení, vlhkosti a chemikáliím. Spodní hrana čelního dílu, stejně jako horní a spodní hrana mezistěny jsou zakončeny 2 mm ABS  spodní hranou.

Zakončení stěny je provedeno prostřednictvím ALU U-profilu (40x24x2mm), který je vhodný k vyrovnání stavebních nerovností.

Přes celou délku přední stěny probíhá horní zpevňovací ALU-profil (40x24x2mm), který slouží ke stabilizaci celého zařízení.

Po obou stranách dveří jsou čelní díly opatřeny dorazovými profily, které jsou na zámkové straně montovány s dveřní gumou (proti nárazu kov na kov).

Dle přání zákazníka mohou být nožky provedeny ve variantách :

 • hliník
 • nerez
 • umělá hmota - s ocelovým jádrem

Průměr 15 mm, výškově stavitelné, s krytem spodní rozety, s předvrtanými dírami k upevnění do podlahy.

Běžně jsou sprchové boxy vyráběny bez dveří.

V případě, že zákazník dveře požaduje, jsou vyrobeny ze stejného voděodolného materiálu PUR.

Dveře jsou olemovány ALU-profily. Jsou opatřeny zadlabaným zámkem se zarážkou a západkou, dveřní kování je možné v provedení hliník, nerez nebo umělá hmota. Klika o průměru 20 mm z ocelovým jádrem, s ukazatelem „volno-obsazeno“ a nouzovým otevíráním zvenku.

Dveře jsou osazeny dvěma ALU-panty s 8 mm ocelovým čepem a skryty v profilu. Všechny díly jsou vyrobeny z hliníku, na přání je možno tyto díly nastříkat práškovou barvu dle RAL (za příplatek).

 • lehce znečištěné desky ošetřit měkkým, lehkým hadříkem
 • silné znečištění ošetřit mýdlovým roztokem nebo běžně dostupnými čistícími prostředky, které nesmí obsahovat žádné silné alkalické složky
 • zvlášť silné znečištění, které nelze odstranit výše uvedenými postupy, odstranit za pomocí acetonu

 • lehce znečištěné desky ošetřit měkkým, lehkým hadříkem
 • silné znečištění ošetřit mýdlovým roztokem nebo běžně dostupnými čistícími prostředky, které nesmí obsahovat žádné silné alkalické složky
 • zvlášť silné znečištění, které nelze odstranit výše uvedenými postupy, odstranit za pomocí acetonu

V případě zájmu nám pošlete Vaši poptávku

Nebo nás kontaktujte jinak

Telefon: (00420) 577 981299

E-mail: info@bohme.cz