WC kabiny a příčky

Sanitární příčky pro wc kabiny a pisoárové zástěny slouží k jednoduchému oddělení toalet ve veřejných prostorách jako jsou školy, obchodní centra, administrativní budovy a jiné. Lehké montované příčky a kabiny nahrazují vyzdívané WC přepážky. Systém montáže příček je bez mokrého procesu, je proto možné montáž provést kdykoli v průběhu stavby nebo rekonstrukce. Příčky nabízíme ve variantách (Dřevotříska, pur a HPL).

Mezi výhody sanitárních příček patří:

  • rychlá a čistá montáž
  • výrazná úspora prostoru
  • není třeba řešit osvětlení a vzduchotechniku do každé kabinky
  • velmi snadná údržba a zachování hygienické čistoty

 

Celková výška: 2 000 mm
Mezera: 150 mm
Průchozí výška: 1 976 mm
Jiné zvláštní rozměry, nebo zařízení bez mezery dle dohody.

Desky

28 mm kvalitní dřevotříska V20, oboustranně povrchově upravená melaminovou pryskyřicí.

Standardní barvy: bílá, světle šedá (cca RAL7035)
Zvláštní barvy: dle dohody

Spodní hrana čelního dílu, stejně jako horní a spodní hrana mezistěny jsou zakončeny melaminovou hranou. Zakončení stěny je provedeno prostřednictvím ALU U-profilu (40x24x2mm), který je vhodný k vyrovnání stavebních nerovností.

Přes celou délku přední stěny probíhá horní zpevňovací ALU-profil (40x24x2mm), který slouží ke stabilizaci celého zařízení.

Po obou stranách dveří jsou čelní díly opatřeny dorazovými profily, které jsou na zámkové straně montovány s dveřní gumou (proti nárazu kov na kov).

Dle přání zákazníka mohou být nožky provedeny ve variantách:

  • hliník
  • nerez
  • umělá hmota - s ocelovým jádrem

Průměr 15 mm, výškově stavitelné, s krytem spodní rozety, s předvrtanými dírami k upevnění do podlahy.

Stejný materiál jako čelní stěna, standardní šíře 570 mm, jiná šíře samozřejmě možná na přání. Dveře jsou olemovány ALU-profily. Jsou opatřeny zadlabaným zámkem se zarážkou a západkou, dveřní kování je možné v provedení hliník, nerez nebo umělá hmota. Klika o průměru 20 mm z ocelovým jádrem, s ukazatelem „volno-obsazeno“ a nouzovým otevíráním zvenku.

Dveře jsou osazeny dvěma ALU-panty s 8 mm ocelovým čepem a skryty v profilu. Všechny díly jsou vyrobeny z hliníku, na přání je možno tyto díly nastříkat práškovou barvu dle RAL (za příplatek).

Dle přání zákazníka může být kování provedeno ve variantě umělá hmota, hliník nebo nerez.

Umělá hmota: Nohy s ocelovým jádrem, výškově stavitelné, s krytem spodní rozety, s předvrtanými dírkami k upevnění do podlahy. Kliky s ocelovým jádrem, průměr 20mm s ocelovým jádrem, s ukazatelem „volno-obsazeno“ a nouzovým otevíráním zvenku. PVC kliky jsou možné v různých barvách.

Hliník: Klika o průměru 20mm, celohliníková s broušeným povrchem, ukazatel „volno-obsazeno“  a nouzovým otevíráním z venku.

Nerez: Klika o průměru 20mm, nerezová s broušeným povrchem, typický nerezový vzhled, ukazatel „volno-obsazeno“ a nouzovým otevíráním z venku.

  • lehce znečištěné desky ošetřit měkkým, lehkým hadříkem
  • silné znečištění ošetřit mýdlovým roztokem nebo běžně dostupnými čistícími prostředky, které nesmí obsahovat žádné silné alkalické složky
  • zvlášť silné znečištění, které nelze odstranit výše uvedenými postupy, odstranit za pomocí acetonu

V případě zájmu nám pošlete Vaši poptávku

Nebo nás kontaktujte jinak

Telefon: (00420) 577 981299

E-mail: info@bohme.cz